Анонс!

Розпорядок богослужінь

Понеділок - п'ятниця:

  • 8:00 – Божественна Літургія
  • 17:00 – Молебень в часі війни

Субота:

  • 8:00 – Заупокійна Божественна Літургія
  • 17:00 – Велика Вечірня.

Неділя і свята:

  • 9:00 – Божественна Літургія
  • 11:00 – Божественна Літургія
  • 17:00 – Молебень до Христа Чоловіколюбця

Навечіря свята:

  • 17:00 – Велика Вечірня з Литією

* 12 числа кожного місяця о 18:00 год. – нічні чування перед Крилоською чудотворною іконою Божої Матері 

 

 

Свідчення людей

         Про Чудотворний образ Галицької Матері Божої, що перебуває в Успенській церкві XVI століття в Крилосі залишилося мало задокументованих свідчень. Однак ті свідчення, що збереглися, становлять духовну та історичну цінність для сучасних християн.

Одне з таких свідчення дала жителька с. Крилос Анастасія Бацвін. 13 вересня 2005 року в присутності Ганни Мельничук, Любомира Мельничука, Степана Бацвіна, Василя Мельничука, Ольги Дрибуленди вона розповіла наступне: «В Першу світову війну від обстрілу гармат в церкві Успіння Пресвятої Богородиці с. Крилос згорів купол, іконостас, престіл, рама Чудотворної ікони, інший інвентар, а ікона у вогні не згоріла. Це бачив Василь Бацвін, батько Федора Бацвіна, чоловіка Анастасії. Очевидець переказав про цю подію своєму синові і невістці. З того часу його віра ще більше зміцніла».

         Також тут доречна розповідь жителя с. Сокіл п. Лотоцького, як у роки Першої світової війни Божа Мати врятувала життя воїна зі Східної України. «… ішов бій, змучений солдат забіг у церкву, щоб перепочити. Його погляд привернула ікона Божої Матері з Ісусом, яка ніби покликала його до себе. Він підійшов, через кілька хвилин стіна, біля якої стояв солдат, завалилася від гарматного пострілу».

 

         Крилоська гора була і залишається місцем прощ. Тричі на рік: на свято Різдва Івана Христителя (7 липня), Успіння Пресвятого Богородиці (28 серпня), Воздвиження Чесного Христа, (27 вересня) тисячі прочан очищали свої душі, отримуючи відпусти у Крилосі біля Чудотворної ікони. Жителі навколишніх сіл згадують, як відбували піші прощі до Крилоса, просили у Божої Матері помочі. До неї несли Галичани своє горе і смуток, а отримували полегшення і оздоровлення.

         Ще й сьогодні в Крилосі і по інших місцевостях живуть люди, які були свідками чудесних зцілень.

         На храмовий празник із Єзуполя мама привела дівчинку років п’яти. Дитина не могла говорити. Люди порадили, щоб пішла до Крилоса і молилася до Чудотворної ікони Божої Матері. Так і зробили. Молитва була вислухана. Під час водосвяття, коли священик благословив людей свяченою водою, дитина промовила слово «мама». Про це розповіла п. Михайлина Бранець, нині жителька с. Крилос. Цією дитиною була вона.

         Завдяки заступництву Галицької Чудотворної ікони Богородиці відбулося зцілення дівчинки з останньої стадії туберкульозу.

         На Всеукраїнську прощу вервиці за єдність церкви в 2001 році приїхала делегація з Росії. Серед прочан була мати з сином з Центральної Африканської Республіки, батько хлопчика працював послом у Москві. Десятирічний хлопчик, якого звали Нурі не розмовляв. З вірою мати молилася біля ікони і просила оздоровлення для сина. А хіба Мати Божа могла не вислухати, бо, як сказано в молитві, «… від віків не чувано, щоби той, хто прибігає під твій покров, чи просить у тебе помочі, чи молить про заступництво, був не вислуханий…» Отець Олександр Сімченко, який є священиком у Москві, дав свідчення, що дитина після молитов до Галицької Чудотворної ікони почала розмовляти.

В однієї дівчинки розвинувся гепатит. В важкому стані її доправили до лікарні. Бабуся приходила під стіни храму і молилася за здоров’я внучки. За кілька днів здоров’я повернулося до дитини.

Ще одне чудо сталося із хлопчиком з Дрогобича – Сергійком. Важка недуга пневмонії, привела його до лікарні, де під апаратом штучного дихання він пробув шість днів. У той час хресній мамі сниться сон, де вона бачить ікону Богородиці із Крилоса (але на той час вона ще не знає що то за ікона) і голос промовляє до неї « їдьте за Калуш і там і в старій церкві відслужіть Службу Божу і дитина буде здорова». Коли вони приїхали до Калуша, там сказали, що старої церкви в них немає, їдьте до Крилоса. Приїхавши до Крилоса, жінка впізнала ікону, яку вона бачила у сні. Відслуживши Літургію за здоров’я Сергійка, помолились «Під Твою Милість», через пів години мама зателефонувала з Львівської лікарні, і повідомила, що Сергійко вийшов з коми, апарати штучного дихання відключено, а на наступний день дитину виписали додому здоровою. Через місяць хлопчик з батьками приїхав до Крилоса подякувати Пресвятій Діві Марії за чудесне зцілення.

Біля ікони оздоровлюються багато людей від різних недуг – онкології, туберкульозу, інсультів, гепатиту.

         Галицька Богородиця в Давньому Галичі чекає на своїх улюблених дітей.

Тому спішімо до неї, несім свої смутки, жалі, тривоги, проблеми. Вона їх з радістю прийме, представить своєму Синові - Всемогутньому Богу, і будьмо певні, що Христос їй не відмовить, а зішле великі ласки для тих хто з вірою попросить.


Copyright © 2016. All Rights Reserved.