Анонс!

Розпорядок богослужінь

Понеділок - п'ятниця:

  • 8:00 – Божественна Літургія
  • 17:00 – Молебень в часі війни

Субота:

  • 8:00 – Заупокійна Божественна Літургія
  • 17:00 – Велика Вечірня.

Неділя і свята:

  • 9:00 – Божественна Літургія
  • 11:00 – Божественна Літургія
  • 17:00 – Молебень до Христа Чоловіколюбця

Навечіря свята:

  • 17:00 – Велика Вечірня з Литією

* 12 числа кожного місяця о 18:00 год. – нічні чування перед Крилоською чудотворною іконою Божої Матері 

 

 

Новини

У Крилосі вшанували пам’ять Блаженнішого Любомира Гузара

У неділю, 17 грудня, в парафії Успіння Пресвятої Богородиці с Крилос, в рамках кроссекторального проєкту «Павутина цінностей» відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», присвячена вшануванню пам’яті, життя і діяльності Блаженнішого Любомира Гузара.

Нагадуємо, що 26 лютого цього року Блаженніший Святослав урочисто проголосив 2023 рік в УГКЦ в Україні Роком патріарха Любомира Гузара «для відбудови, віднови та перемоги України».

З ініціативи о. Михайла Дзуля у грі взяли участь 4 парафіяльні команди: дві команди сформувала молодь парафіяльної спільноти «Українська Молодь — Христові», і по одній волонтерська спільнота «Крилос Новітній» та батьки, які цьогоріч вперше взяли участь у грі і досить достойно змагалися з молоддю.

Команди мали змогу перевірити свої знання у шести категоріях, які охоплювали життя і служіння Блаженнішого Любомира Гузара: «Віхи біографії», «Душпастирське служіння», «Єпископське служіння», «Крилаті фрази», «Цінності» та «Цікаві факти з життя». У кожній категорії було 10 запитань різного рівня складності.

Варто зазначити, що команди ретельно підготувалися до гри і з посеред 60 питань, на які слід було відповісти, тільки на три жодна команда не дала правильної відповіді. Перемогу у напруженому змаганні здобула молодша команда Крилоського осередку «УМХ», набравши 880 балів.

Як винагороду кожна команда отримала багато позитивних емоцій від гри, а за сприяння БФ  «Українська освітня платформа» — популярне видання «Твіти з Богом», яке в доступній формі дає відповіді на актуальні питання, які можуть виникнути у сучасної молодої віруючої людини.

Завершився захід спільною молитвою за українських захисників «Під Твою милість прибігаємо» перед Чудотворною Крилоською іконою Богоматері — Покровительки Галицького краю.


Copyright © 2016. All Rights Reserved.