Анонс!

Розпорядок богослужінь

Понеділок - п'ятниця:

  • 8:00 – Божественна Літургія
  • 19:00 – Молебень до Христа Чоловіколюбця

Субота:

  • 8:00 – Заупокійна Божественна Літургія
  • 19:00 – Велика Вечірня.

Неділя і свята:

  • 9:00 – Божественна Літургія
  • 11:00 – Божественна Літургія
  • 19:00 – Молебень до Христа Чоловіколюбця

Навечіря свята:

  • 19:00 – Велика Вечірня з Литією

* 12 числа кожного місяця о 18:00 год. – нічні чування перед Крилоською чудотворною іконою Божої Матері 

 

 

Новини

12 квітня у відпустово-паломницькому місці Крилоської Чудотворної ікони відбулися традиційні нічні чування

Особливою духовною радістю цьогомісячних чувань, став приїзд єпископа-помічника Івано-Франківської архиєпархії.
Після привітання братів-семінаристів, які вручили хліб як знак гостинності та пароха о. Ярослава, який запросив очолити чування, владика Микола освятив пасхальні набори, які закупили за пожертви парафіян усіх храмів Галицького протопресвітеріату. Їх відправлять для українських військовослужбовців, які захищають Україну на східному напрямку.

Чування розпочались Часом 9, який очолив префект ІФДС о. Іван Війтишин. Опісля, виголосив науку для паломників владика Микола, у якій роздумував, про зустріч Бога і людини у щоденному житті. Також Архієрей розмірковував над спасінням людини: «Кожен, хто осягнув спасіння, осягнув його лише тому, що тут, на землі, зустрів Ісуса. Хто потребує і цілим серцем очікує спасіння, той його неодмінно отримує, зустрівши Христа у Таїнстві Покаяння і примирення».
Традиційно учасники чувань пройшли Хресну дорогу на якій по-особливому в цей Страсний тиждень розважали над стражданнями нашого Спасителя.
Моління продовжились Молебнем до Богородиці в ході якого прочани приклонялись до чудотворної ікони.
Чування завершились Літургією Напередосвячених Дарів, яку очолив владика Микола у співслужінні духовенства та Івано-Франківської архієпархії та ректорату ІФДС.
На завершення Архієрей подякував усім прочанам, духовенству за приємну молитву та із закликом звернувся продовжувати паломництво до цього святого місця. Особливо, його проханням було, щоб у Великий Четвер, день установлення Таїнства Священства прочани помолились за своїх священників. Також із словом подяки звернувся парох о. Ярослав Жолоб який в свою чергу висловив особливі слова подяки владиці Миколі за присутність, духовне повчання, та запросив надалі очолювати моління до чудотворної ікони.


Copyright © 2016. All Rights Reserved.