Анонс!

Розпорядок богослужінь

Понеділок - п'ятниця:

  • 8:00 – Божественна Літургія
  • 19:00 – Молебень до Христа Чоловіколюбця

Субота:

  • 8:00 – Заупокійна Божественна Літургія
  • 19:00 – Велика Вечірня.

Неділя і свята:

  • 9:00 – Божественна Літургія
  • 11:00 – Божественна Літургія
  • 19:00 – Молебень до Христа Чоловіколюбця

Навечіря свята:

  • 19:00 – Велика Вечірня з Литією

* 12 числа кожного місяця о 18:00 год. – нічні чування перед Крилоською чудотворною іконою Божої Матері 

 

 

Новини

Ділимося досвідом соціального служіння

Минулого тижня стартував перший навчальний модуль програми «Школа відповідального служіння» від Української освітньої платформи, в якому беруть участь шість парафіяльних команд з цілої України, що втілюють соціальні проєкти у своїх громадах. Учасники програми мали змогу зустрітися в колі однодумців, познайомитись, поспілкуватися наживо, поділитися досвідом і отримали практичні знання та інструментарій у проєктному менеджменті, комунікаціях, способах залучення волонтерів, тощо.

В рамках навчальної програми волонтерська спільнота «Крилос Новітніій» парафії Успіння Пресвятої Богородиці, котра є абсольвентом даної програми, провела для нових учасників майстер-клас з фасування меду, виготовлення свічок, їх декорування та поділилася особистим досвідом парафіяльного соціального служіння.

На початку зустрічі о. Михайло Дзуль коротко представив парафіяльні ініціативи та зреалізовані проєкти. «Провадження пасіки, опіка роздільним збором відходів, різноманітні парафіяльні акції – це досить непоганий інструментарій, який дозволяє оживити парафіяльне життя та розвивати соціальне служіння». – зазначив священник.

Далі волонтери Ольга Дирда, Христина Койляк та Тетяна Лугова поетапно на практиці продемонстрували як можна створити та оформити власний продукт і поділися тонкощами та нюансами цього процесу. Кожен учасник програми мав змогу самотужки залити горішки медом, творчо оформити банку та виготовити власними руками свічку з натуральної вощини.

Волонтерська спільнота вдячна організаторам програми за надану можливість відчути себе в новій іпостасі і надіється, що команди зможуть практично застосувати отримані знання в своїх громадах.


Copyright © 2016. All Rights Reserved.