Анонс

Розпопорядок богослужінь

Понеділок - п'ятниця:

  • 8:00 – Божественна Літургія
  • 20:00 – Молебень під час війни

Субота:

  • 8:00 – Заупокійна Божественна Літургія
  • 20:00 – Велика Вечірня.

Неділя і свята:

  • 9:00 – Божественна Літургія
  • 11:00 – Божественна Літургія

Навечіря свята:

  • 20:00 – Велика Вечірня з Литією

 

 

Новини

В Крилосі пройшов християнський табір

Протягом 11-17 липня в Крилосі проходив християнський табір «Метаноя» для понад 100 дітей, мешканців села.

Традиційно щорічний табір розпочався Божественною Літургією яку очолив парох о. Ярослав Жолоб у співслужінні сотрудника о. Михайла Дзуля. По завершенні Літургії о. Ярослав поблагословив всіх учасників табору освяченою водою. Опісля, відбулось знайомство та представлення аніматорів та їх помічників.

Після поділу на чотири команди активна дітвора щоденно брала участь у катехизації на тему Святих Тайн, яку проводили брати-семінаристи Володимир Мельничук, Святослав Юнгер та о. Михайло. Кожен таборовий день продовжувався різними іграми та бансами. О 15:00 кожного дня спільно молились Вервицю до Божого милосердя за перемогу нашого війська.

Щодня учасники табору брали участь в Св. Літургії в храмі Успіння Пресвятої Богородиці, де на проповіді о. Ярослав звертався з повчальним словом до дітей, роз'яснюючи Святе Писання. Також кожна дитина мала можливість приступити до св. Тайни Сповіді.

На другий день табору діти мали майстер-клас по виготовленні вервиць, який проводила пані Оля Дирда. Діткам дуже сподобалось адже навіть наймолодші учасники змогли зробити собі вервицю. Також відбувся показ фільму: «Бог не помер», щоб підсилити знання та віру в Бога. Кожний день в таборі завершувався Молебнем за перемогу нашого війська.

В Третій день табору відбувся брейн-ринг Що? Де? Коли? Де взяли участь всі команди відповідаючи на запитання з різних категорій таким чином поглиблюючи свої знання та розширюючи свій світогляд.

В другій половині тижня, завдяки сонячній теплій погоді, учасники табору мали змогу більше часу проводити на свіжому повітрі. Діти активно взяли участь у турнірі з вотерболу для старших та молодших учасників команд. різноманітних спортивних естафетах, та довгоочікуваному турніру з футболу. За доброю таборовою традицією, родзинкою всіх турнірів є гра команди переможців з командою аніматорів.

У п’ятницю стартувала «Велика гра» в якій учасники табору, по командах під керівництвом свого капітана та помічника аніматора, закріплених за кожною командою, проходили квест, вирушаючи з одної точки в іншу, а їх було аж дванадцять, розкиданих в різних частинах нашого села. Успенський храм, Митрополичі палати, фундаменти Успенського собору, урочище «Вовки», «Галичина могила», Хресна дорога, Княжа криниця, Францискові джерела, спортзал, «Реміснича Підгородь», спортивний майданчик, Каплиця біля ставу та Каплиця св. Василія Великого, де команду переможців чекав суперприз. На кожнім з цих мість, команди чекав аніматор з певним завданням, виконавши яке, команда вирушала в інший пункт, зазначений в їхньому списку.

Опісля закінчення квесту, на учасників табору чекав ще один захопливий конкурс – «Крилос має таланти», який особливо сподобався наставникам табору.

В останній таборовий день всіх всіх учасників табору чекав традиційний довгоочікуваний, смачний шашлик, який приготували організатори!

Закінчився день переглядом фотографій та спогадами з попередніх днів, теплими дружніми обіймами аніматорів, багато в кого навіть проглядалися сльози на обличчі, через завершення табору.

Це був незабутній табір!


Copyright © 2016. All Rights Reserved.