Анонс

Розпопорядок богослужінь

Понеділок - п'ятниця:

  • 8:00 – Божественна Літургія
  • 20:00 – Молебень під час війни

Субота:

  • 8:00 – Заупокійна Божественна Літургія
  • 20:00 – Велика Вечірня.

Неділя і свята:

  • 9:00 – Божественна Літургія
  • 11:00 – Божественна Літургія

Навечіря свята:

  • 20:00 – Велика Вечірня з Литією

 

 

Новини

День Конституції - день молитви за нашу державу

В наші дні українці відстоюють своє конституційне право – жити в незалежній, демократичній, соціальній, правовій державі. Адже українські захисники, боронячи Батьківщину, відстоюють і кожну статтю Основного Закону нашої держави – закону сили права, а не права сили, який поважає гідність і свободу кожної людини та Богом дане право жити вільно на рідній землі.   

Саме в День Конституції, 28 червня, молодь парафії Успіння Пресвятої Богородиці села Крилос під духовним проводом своїх душпастирів здійснила велопрощу до відпустового місця Духова Криниця, жертвуючи свій час, зусилля та молитви задля перемоги українського народу у протистоянні ворогові, котрий засягає на територіальну цілісність нашої держави, життя і майно її громадян та знищує її мальовничу природу.

Після спільної Божественної Літургії в рідному храмі та благословення пароха о. Ярослава Жолоба, хлопці та дівчата кожен на своєму екотранспорті під проводом сотрудника парафії о. Михайла Дзуля та братів-семінаристів вирушили до своєї цілі.

Проща вийшла корисною та пізнавальною, адже її учасники мали змогу дорогою відвідати дерев’яний храм архистратига Михаїла в с. Козина та ознайомитися  з його історією, молитовно пройти Хресну дорогу, помолитися Молебень під час війни проти супротивників та жертвувати молитву на вервиці за наших захисників, завдяки героїзму яких молодь може вільно подорожувати і молитися.      

В часі велопрощі діти мали змогу насолоджуватися неповторною красою чудових краєвидів, що відкривалися з пагорбів, вдихати аромати липи, яка якраз буяє рясним цвітом, перебороти спрагу та відчути цілющу силу води з Духової Криниці.

Проща була просякнута молитвою та жертвенністю її учасників, адже кожен розумів, що через особисту самопожертву стяжає Божу милість і заступництво для українського народу.


Copyright © 2016. All Rights Reserved.