Анонс

Розпопорядок богослужінь

Неділя і свята:

  • 9:00 – Служба Божа.
  • 11:00 – Служба Божа.

Навечіря свята:

  • 17:00 – Велика Вечірня з Литією.

Субота:

  • 17:00 – Велика Вечірня.

Будні дні:

  • 8:00 – Служба Божа.

12 числа кожного місяця:

  • 19:00 – Нічні чуваня в Соборі перед чудотворною іконою Крилоської Богородиці

 

Новини

Крилоська молодь взяла участь у з'їзд УМХ

16 жовтня в с. Боднарів відбувся з’їзд осередків Української Молоді Христові Івано-Франківської архієпархії. У з'їзді взяли участь 14 осередків УМХ, серед яких також спільнота УМХ з Крилоса. Урочистості розпочалися Божественною Літургією, яку очолив ректор семінарії прот. ліц. Олексій Данилюк, у співслужінні духівників спільнот УМХ. Святу Літургію супроводжував своїм співом місцевий молодіжний хор. Під час Літургії молодь мала можливість приступити до Святих Таїнств Покаяння та Пресвятої Євхаристії. У своїй проповіді о. Олексій наголосив, що «бути у спільноті означає служити, тому дозвольте Богові діяти через вас».

По завершенні Літургії парох села Боднарова прот. Ярослав Підлуський розповів молоді повчальну притчу про старця і юнака, потім подякував душпастирям за працю з молоддю та побажав усім працювати над своїм християнським покликанням. Кожний осередок мав можливість посадити дерево в парафіяльному саді. Опісля всі присутні зробили загальну фотографію та відправилися на смачний обід, який організували місцеві жителі спільно з парохом.

По обіді, всі учасники взяли участь у квесті, переможцем якого стала спільнота з Тустані. Пізніше кожен осередок представив одне з дванадесятих свят, які були вибрані методом жеребкування. Крилоська молодь представляла празник Преображення Господнього.

З'їзд завершився спільною святковою дискотекою після чого всі осередки роз'їхались по своїх домівках.


Copyright © 2016. All Rights Reserved.