Анонс

Розпопорядок богослужінь

Неділя і свята:

  • 9:00 – Служба Божа.
  • 11:00 – Служба Божа.

Навечіря свята:

  • 17:00 – Велика Вечірня з Литією.

Субота:

  • 17:00 – Велика Вечірня.

Будні дні:

  • 8:00 – Служба Божа.

12 числа кожного місяця:

  • 19:00 – Нічні чуваня в Соборі перед чудотворною іконою Крилоської Богородиці

 

Новини

Традиційні нічні чування в Крилосі

12 жовтня, традиційно в Крилосі відбулися нічні чування у стіп Пресвятої Богородиці, прославленої в Крилоській чудотворній іконі.

Розпочались моління Вечірнею в архієрейському чині. Першу науку виголосив о. Богдан Сабало розрізняючи поняття долі та Божого Провидіння. По завершенні науки всі спільно помолилися вервицю, роздумуючи над Радісними таїнствами.

Особливою духовною радістю цьогомісячних чувань, став приїзд владики Йосафата Мощича - єпарха Чернівецького, який свого часу, спільно з о. Ярославом Жолобом, парохом відпустового місця, запровадили практику нічних чувань у Крилосі. Саме на цьому святому місці відбулася архієрейська хіротонія владики Йосафата.

Після молитви на вервиці, прочани та парафіяни із духовенством пройшли Хресну дорогу, роздуми стацій якої виголосив владика Йосафат разом з братами-семінаристами. Далі всі спільно молилися Молебень до Пресвятої Богородиці, під час якого, вірні могли приступити до Чудотворної ікони та отримати благословення через обряд мирування. Відтак, були прочитані молитви на оздоровлення.

Увінчались чування Архієрейською Божественною Літургією, яку звершив владика Йосафату у співслужінні ректорату семінарії, та численного духовенства Івано-Франківської Архієпархії та Чернівецької Єпархії. В часі Літургії архиєрей виголосив науку, в якій проповідник зосередився на трьох речах, які повинен практикувати кожен християнин: вірити, молитися, прощати.


Copyright © 2016. All Rights Reserved.