Анонс

Розпопорядок богослужінь

Неділя і свята:

  • 9:00 – Служба Божа.
  • 11:00 – Служба Божа.

Навечіря свята:

  • 17:00 – Велика Вечірня з Литією.

Субота:

  • 17:00 – Велика Вечірня.

Будні дні:

  • 8:00 – Служба Божа.

12 числа кожного місяця:

  • 19:00 – Нічні чуваня в Соборі перед чудотворною іконою Крилоської Богородиці

 

Новини

Парафія Успіння Пресвятої Богородиці перемогла у конкурсі проєктів соціальних інновацій громад

Нещодавно благодійна організація «Львівська освітня фундація» оголосила переможців освітньої програми «Соціальні інновації громад» 2021 року. Серед 10 парафіяльних команд різних конфесій з усієї України, які отримають менторську підтримку в часі тривання проєкту та ресурси на його реалізацію, є і парафія Успіння Пресвятої Богородиці з с. Крилос.

З благословення пароха о. Ярослава Жолоба,  крилошани представили на розгляд фундації ідею відновлення саду та закладення парафіяльної пасіки та отримали схвалення з боку організаторів. Далі представники громади в складі сотрудника парафії о. Михайла Дзуля та голови місцевого осередку УМХ Андрія Воробчака взяли участь разом з 19 іншими командами у трьох трьохденних навчальних модулях, де мали змогу спільно з тренерами провести аналіз громади та краще збагнути її потреби,  навчилися шукали людські та фінансові ресурси, щоб розвинути та доопрацювати свою ідею і трансформувати в цікавий проєкт.

В процесі навчання та спілкування всі команди сильно здружилися, мали змогу поділитися своїми задумами та об’єднатися в одну велику родину, яка, базуючись на християнських засадах,  прагне змінювати на краще світ навколо себе. Після онлайн презентації готових проєктів в кінці минулого року команди з нетерпінням очікували на вердикт конкурсної комісії ЛОФу, адже за умовами програми, тільки половина проєктів були підтримані фундацією а переможці зможуть приступити до практичної реалізації своїх ідей вже цієї весни.

Програма “Соціальні інновації молоді” стартувала 2019 року і мала два набори. Вона є продовженням попереднього проєкту – «Студії живої парафії», яка мала на меті активізувати місцеві парафіяльні та релігійні громади до служіння суспільству. Тобто вони повинні не бути закритими, а провадити соціальні ініціативи, які б сприяли розвитку молоді, соціально-вразливих категорій населення.

Завдяки підтримці Львівської освітньої фундації та Бюро УГКЦ з питань екології в минулому році в с. Крилос силами волонтерів вже було реалізовано проєкт «Роздільний збір відходів», який позитивно вплинув на громаду та навколишнє середовище.


Copyright © 2016. All Rights Reserved.