Анонси

2 серпня 2020 року о. 9:00 год. в рамках щорічної молитовної прощі до с. Крилос відбудеться Архієрейська Божественна Літургія з нагоди 155-річчя від Дня народження праведного Митрополита Андрея Шептицького.

Очолить Богослужіння Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Кир Володимир (Війтишин).

Розпопорядок богослужінь

Неділя і свята:

  • 9:00 – Служба Божа.
  • 11:00 – Служба Божа.

Навечіря свята:

  • 18:00 – Велика Вечірня з Литією.

Субота:

  • 18:00 – Велика Вечірня.

Будні дні:

  • 8:00 – Служба Божа.

12 числа кожного місяця:

  • 19:00 – Нічні чуваня в Соборі перед чудотворною іконою Крилоської Богородиці

 

Новини

Ще один крок до збереження фундаменту Успенського собору ХІІ ст. на Крилоській горі

 

26 січня 2018 року у стінах Українського Католицького Університету (м. Львів) відбулося підписання Угоди про виконання науково-проектної документації щодо музеєфікації, консервації фундаментів Успенського собору ХІІ ст. і реставрації каплиці Св. Василія Великого XVI ст. у с. Крилос (княжий Галич) між Національним заповідником «Давній Галич» та Національним університетом «Львівська політехніка».

Документ передбачає проведення комплексних наукових студій, зокрема верифікаційних археологічних досліджень згаданих пам’яток. Ці заходи здійснюватимуться під науковим керівництвом професора Миколи Бевза при співпраці археолога Юрія Лукомського та архітектора Василя Петрика.

Кінцевою метою проекту,зазначив генеральний директор заповідника Володимир Костишин, є консервація та музеєфікація фундаменту Успенського собору із максимальним залученням сучасних технологій, що не тільки забезпечить збереження пам’ятки національного значення для прийдешніх поколінь, але й приверне увагу паломників і туристів до найвизначнішої християнської святині середньовічного Галича.

Джерело: НЗ «Давній Галич» 


Copyright © 2016. All Rights Reserved.