Анонси

Розпопорядок богослужінь

Неділя і свята:

  • 9:00 – Служба Божа.
  • 11:00 – Служба Божа.

Навечіря свята:

  • 18:00 – Велика Вечірня з Литією.

Субота:

  • 18:00 – Велика Вечірня.

Будні дні:

  • 8:00 – Служба Божа.

12 числа кожного місяця:

  • 19:00 – Нічні чуваня в Соборі перед чудотворною іконою Крилоської Богородиці

 

Новини

Нічні чування

Брати-семінаристи на чолі з ректором cемінарії протоієреєм Олесем Будзяком взяли участь у нічних молитовних чуваннях у с. Крилос, які відбулися з 12 на 13 лютого. Моління очолив єпископ-помічник Івано-Франківської Архиєпархії преосвященний Владика Йосафат (Мощич).

Розпочалися чування із Вечірні, а опісля всі спільно молилися Богородичну Вервицю. Вже традиційно, не зважаючи на зимову погоду, учасники чувань пройшли Хресну Дорогу на якій розважали про Таїнство Спасіння дароване Христом через Його святі страждання.

У своїй науці до прочан, отець-ректор наголосив на непересічному значенні Трьох Святителів в історії християнства. Зокрема він зазначив: «Ці святі – були найуспішнішими людьми свого часу, прекрасними філософами, правниками та риторами, але зреклися слави та свіцького успіху заради Христа!»

Після урочистого виносу Крилоської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, вірні мали можливість прикластися до цієї святині. Священики прочитали молитви на оздоровлення, благословляли прочан святим миром, а Преосвященний Владика – покладанням рук.

Завершилися чування Архиєрейською Божественною Літургією, на якій Архиєрей у проповіді застановився над притчею про «Доброго Батька», за його словами: «Господь завжди перший шукає нас. Він постійно виходить нам на зустріч!»

диякон Михайло Паляк


Copyright © 2016. All Rights Reserved.