Анонси

Розпопорядок богослужінь

Неділя і свята:

  • 9:00 – Служба Божа.
  • 11:00 – Служба Божа.

Навечіря свята:

  • 18:00 – Велика Вечірня з Литією.

Субота:

  • 18:00 – Велика Вечірня.

Будні дні:

  • 8:00 – Служба Божа.

12 числа кожного місяця:

  • 19:00 – Нічні чуваня в Соборі перед чудотворною іконою Крилоської Богородиці

 

Новини

Нічні чування в Крилосі

Останні цьогорічні нічні чування відбулися в Крилосі з 12 на 13 грудня. Саме в переддень вшанування пам’яті святого апостола Андрія Первозваного.  
Розпочалися чування із Великої Вечірні, яку очолив преосвященний Владика Йосафат (Мощич), до речі, Владика належить до Місійного Згромадження св. апостола Андрія.

Продовжилися моління Богородичною Вервицею та Хресною Дорогою, на якій прочани мали можливість ступаючи від стації до стації, розважати над Христовими стражданнями, які Він витерпів задля спасіння людського роду.

Усі богослужіння супроводили співом брати-семінаристи, які вже вкотре, під проводом отця-ректора Олеся Будзяка беруть активну участь у крилоських чуваннях.

Лунали духовні науки, зокрема о. Олесь застановився над важливістю правильного християнського виховання дітей. Він поділився досвідом свого одноденного перебування у селезіянській спільноті, наголосивши на важливості виховання власним прикладом.

Завершилися чування Архиєрейською Божественною Літургією, де під час проповіді, Владика наголосив на важливості свідчити свою віру, за прикладом апостола Андрія Первозваного.

Це були останні чування у 2016 р., році Божого Милосердя, але вже у січні 2017 традиційно розпочнуться щомісячні крилоські чування, які проходять у храмі Успіння Пресвятої Богородиці.

Михайло Паляк,
семінарит VI курсу


Copyright © 2016. All Rights Reserved.