Розпопорядок богослужінь

Понеділок - п'ятниця:

  • 8:00 – Божественна Літургія
  • 17:00 – Молебень під час війни

Субота:

  • 8:00 – Заупокійна Божественна Літургія
  • 17:00 – Велика Вечірня.

Неділя і свята:

  • 9:00 – Божественна Літургія
  • 11:00 – Божественна Літургія
  • 17:00 – Молебень під час війни

Навечіря свята:

  • 17:00 – Велика Вечірня з Литією

* 12 числа кожного місяця о 18:00 год. – нічні чування перед Крилоською чудотворною іконою Божої Матері 

 

 

Новини

Молитовні чування за мир в Україні

В Крилосі в черговий раз відбулись традиційні нічні чування в стіп Крилоської Богородиці.Супроводжували крилоські чування брати-семінаристи ІФДС на чолі з ректором cемінарії протоієреєм Тарасом Путьком.

Розпочалися моління із Вечірні, опісля якої духівник семінарії о. Роман Кандрач виголосив науку, замислюючись над поняттям що таке чування, та для чого потрібні чування. По завершенні науки, не зважаючи на холодну погоду, учасники чувань пройшли Хресну Дорогу, яку проводили семінаристи ІФДС.

Детальніше...

Ділимося досвідом соціального служіння

Минулого тижня стартував перший навчальний модуль програми «Школа відповідального служіння» від Української освітньої платформи, в якому беруть участь шість парафіяльних команд з цілої України, що втілюють соціальні проєкти у своїх громадах. Учасники програми мали змогу зустрітися в колі однодумців, познайомитись, поспілкуватися наживо, поділитися досвідом і отримали практичні знання та інструментарій у проєктному менеджменті, комунікаціях, способах залучення волонтерів, тощо.

В рамках навчальної програми волонтерська спільнота «Крилос Новітніій» парафії Успіння Пресвятої Богородиці, котра є абсольвентом даної програми, провела для нових учасників майстер-клас з фасування меду, виготовлення свічок, їх декорування та поділилася особистим досвідом парафіяльного соціального служіння.

Детальніше...

У Крилосі відбулися нічні молитовні чування

12 жовтня, вже вдруге цьогоріч в Крилосі відбулися нічні чування, у стіп Пресвятої Богородиці, прославленої в Крилоській чудотворній іконі.
Розпочалася вечірня програма Молебнем у часі війни, під час якого всі прочани молилися за наших захисників та перемогу України. По завершені молебню, префект Івано-Франківської духовної семінарії о. Іван Харевич виголосив науку, роздумуючи над спокусами у житті людини та боротьбою з ними.

Детальніше...

Хресту Твоєму поклоняємось, Владико

7 вересня, в свято Воздвиження Чесного і Животворного Хреста Господнього в Успенському храмі відбулися святкові богослужіння з нагоди престольного свята. 

Велику Вечірню з Литією напередодні свята відслужив отець-парох Ярослав Жолоб.
В сам день свята богослужіння розпочалися Святковою Утренею, яку відслужив отець-сотрудник Михайло Дзуль. Під час Утрені вірні мали змогу отримати благословення через помазання освяченим на Литії єлеєм та приступити до св. Тайни Покаяння.

Детальніше...

Відновлюємо нічні чування в Крилосі

12 вересня, після тривалої перерви, відбулися традиційні нічні чування в храмі Успіння Пресвятої Богородиці, де вірні спільно з духовенством молились до Крилоської чудотворної ікони Матері Божої.
Розпорядок чувань був дещо змінений, в порівнянні з традиційним, з огляду на комендантську годину. Попри зміни, молільники все ж мали змогу повноцінно скористати з можливості молитви за мир в Україні перед чудотворною іконою, приступити до Святого Таїнства Покаяння, та прийняти Євхаристійного Ісуса.

Детальніше...

Зігрій захисника-воїна!

Нещодавно, в день Храмового празника, на Парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Крилос з ініціативи пароха, о. Ярослава Жолоба, стартувала безтермінова соціальна акція «Зігрій воїна-захисника». Метою акції є допомога в приготуванні наших воїнів на передовій до осінніх та зимових холодів через забезпечення їх обігрівальними приладами.

Виготовляти печі-буржуйки для військових на безоплатній основі люб’язно погодились місцеві ковалі з Кузня брати Фіголі. А от забезпечення необхідними матеріалами лягло на плечі крилошан, які схвально відкликнулися на ініціативу та активно підтримали акцію від малого до старого.

Детальніше...

Святкування Храмового празника у Крилосі

Святкові богослужіння в Успенському храмі Крилоса розпочалися Великою Вечірнею з Литією в навечір'я свята.
В сам день свята моління розпочались Святковою Утренею, під час якої священнослужителі благословили вірних освяченим єлеєм, а також уділяли св. Тайну Сповіді всім охочим.
Особливим гостем нашого храму був ректор Івано-Франківської духовної семінарії прот. Тарас Путько, який очолив урочисту Божественну Літургію, звернувшись до вірних словом-проповіді, опісля прочитання Євангелія, у своїй науці проповідник наголошував на доброму прикладі життя Пресвятої Діви Марії, підсумком чого стало її Успіння.

Детальніше...

Ювілейна Всеукраїнська проща до Крилоса

6-7 липня, на Прикарпатті пройшла Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої. Цьогоріч проща до Чудотворної ікони Божої Матері мала певні обмеження у зв'язку з воєнним станом в Україні.

Після вечірньої молитовної програми, 6 липня, яка включала в себе Велику Вечірню, молебень до Пресвятої Богородиці, молитви на оздоровлення та цікаві науки, сьогодні, 07 серпня, відбулася кульмінаційна частина всієї прощі – Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні Владики Йосафата Мощича, єпископа Чернівецького, та численного духовенства Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Вже від ранку люди масово почали прибувати до Княжої гори в Крилосі вітати Архієрея та Єпископа. Місцева молодь вручила хліб та сіль, як знак гостинності, а духовенство запросило Єпархів очолити святочне богослужіння.

Детальніше...


Copyright © 2016. All Rights Reserved.