Анонс

Розпопорядок богослужінь

Неділя і свята:

  • 9:00 – Служба Божа.
  • 11:00 – Служба Божа.

Навечіря свята:

  • 17:00 – Велика Вечірня з Литією.

Субота:

  • 17:00 – Велика Вечірня.

Будні дні:

  • 8:00 – Служба Божа.

12 числа кожного місяця:

  • 19:00 – Нічні чуваня в Соборі перед чудотворною іконою Крилоської Богородиці

 

Новини

Подяка крилоським волонтерам

В міжнародний день волонтера хочеться скласти найщиріші слова подяки всім тим, хто долучався до парафіяльних ініціатив, а в особливіший спосіб учасникам парафіяльної волонтерської спільноти «Крилос Новітній».
Адже саме завдяки їхньому ентузіазму, запалу, жертвенності та відданості своїй справі, попри карантинні обмеження та різноманітні перешкоди, за останній рік вдалося втілити в життя цілу низку прекрасних ідей:

Детальніше...

Вшанування праведного митрополита в Крилосі

«Не потоком шумних і галасливих фраз,

а тихою, невтомною працею любіть Україну»

Митрополит Андрей Шептицький

Місяць листопад в нашій Церкві є знаменним часом, адже першого листопада спогадуємо переставлення до вічності праведного митрополита Андрея Шептицького.

Протягом цього місяця віряни парафії Успіння Пресвятої Богородиці, що в Крилосі, мали змогу ближче запізнатися з життям та діяльністю Українського Мойсея. Сама ідея пропагування соціального служіння та вивчення доби митрополита Шептицького належить благодійній організації «Українська освітня платформа», з якою тісно співпрацює крилоська громада.

Детальніше...

Розвиваємо служіння в парафіяльній спільноті

З 26 по 29 жовтня у Брюховичах пройшов перший освітній модуль Школи відповідального служіння, унікальної освітньої програми ефективного розвитку громади від Української освітньої платформи, в якому взяли участь представники волонтерської спільноти «Крилос Новітній» парафії Успіння Пресвятої Богородиці.

В рамках програми передбачено навчання для активних членів парафіяльної спільноти, напрацювання стратегії розвитку громади, написання та реалізація під менторським супроводом власного проєкту та отримання гранту від УОП на його реалізацію.

Детальніше...

Крилоська молодь взяла участь у з'їзд УМХ

16 жовтня в с. Боднарів відбувся з’їзд осередків Української Молоді Христові Івано-Франківської архієпархії. У з'їзді взяли участь 14 осередків УМХ, серед яких також спільнота УМХ з Крилоса. Урочистості розпочалися Божественною Літургією, яку очолив ректор семінарії прот. ліц. Олексій Данилюк, у співслужінні духівників спільнот УМХ. Святу Літургію супроводжував своїм співом місцевий молодіжний хор. Під час Літургії молодь мала можливість приступити до Святих Таїнств Покаяння та Пресвятої Євхаристії. У своїй проповіді о. Олексій наголосив, що «бути у спільноті означає служити, тому дозвольте Богові діяти через вас».

Детальніше...

Традиційні нічні чування в Крилосі

12 жовтня, традиційно в Крилосі відбулися нічні чування у стіп Пресвятої Богородиці, прославленої в Крилоській чудотворній іконі.

Розпочались моління Вечірнею в архієрейському чині. Першу науку виголосив о. Богдан Сабало розрізняючи поняття долі та Божого Провидіння. По завершенні науки всі спільно помолилися вервицю, роздумуючи над Радісними таїнствами.

Детальніше...

Парафія Успіння Пресвятої Богородиці перемогла у конкурсі проєктів соціальних інновацій громад

Нещодавно благодійна організація «Львівська освітня фундація» оголосила переможців освітньої програми «Соціальні інновації громад» 2021 року. Серед 10 парафіяльних команд різних конфесій з усієї України, які отримають менторську підтримку в часі тривання проєкту та ресурси на його реалізацію, є і парафія Успіння Пресвятої Богородиці з с. Крилос.

З благословення пароха о. Ярослава Жолоба,  крилошани представили на розгляд фундації ідею відновлення саду та закладення парафіяльної пасіки та отримали схвалення з боку організаторів. Далі представники громади в складі сотрудника парафії о. Михайла Дзуля та голови місцевого осередку УМХ Андрія Воробчака взяли участь разом з 19 іншими командами у трьох трьохденних навчальних модулях, де мали змогу спільно з тренерами провести аналіз громади та краще збагнути її потреби,  навчилися шукали людські та фінансові ресурси, щоб розвинути та доопрацювати свою ідею і трансформувати в цікавий проєкт.

Детальніше...

Цьогорічна проща в Крилосі відбулась в режимі онлайн

Цьогорічна проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої, в с. Крилос (Давній Галич), пройшла по-особливому. Архієрейську Божественну Літургію, яка транслювалась онлайн, очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. 

Княжий Крилос радо зустрів Митрополита Володимира, а нечисельно зібраний люд тепло привітав предстоятеля щирою спільною молитвою.

Проща в режимі онлайн в цьому році приурочена 155-літтю від Дня народження Праведного Митрополита Андрея Шептицького, який також був частим гостем Крилоської Княжої гори.

Детальніше...

Звернення до духовенства та вірних Івано-Франківської Архієпархії у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції

Дорогі в Христі!

В Україні триває карантин з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції. На Прикарпатті вже є велика кількість інфікованих осіб, і нажаль ця хвороба забирає життя наших співвітчизників.

Тому, прийнявши до уваги рекомендації Блаженнішого Святослава, просимо дотримуватись попередніх рекомендацій та також взяти до уваги наступне:

1. Слід сурово дотримуватися норм карантину запроваджених державною владою, залишаючись вдома та перебуваючи на особистій та родинній молитві.

2. Пригадуємо про диспензу (звільнення) для вірних Архієпархії від обов’язку фізичної участі у Божественній Літургії в неділі і свята на час карантинних заходів.

3. Пригадуємо також, що час Великодньої Сповіді є продовжено на місяць після завершення карантину.

Детальніше...


Copyright © 2016. All Rights Reserved.